Nowość! Przedłużanie i zagęszczanie włosów ultradźwiękami

19 czerwca odbyłam szkolenie w Klinice Włosów w Krakowie. Szkolenie było w pełni profesjonalne, zaś w klinice panowała obłędna czystość, a pracownicy byli schludnie ubrani w białe stroje – każdy miły i życzliwy.

Szkolenie zaczęło się od kilkugodzinnej teorii prowadzonej przez p. Tomka, który swoją wiedzę przekazywał z zaangażowaniem i pewnością, że wszystko zrozumiałyśmy (byłyśmy tylko we dwie ja i przesympatyczna fryzjerka Kasia, która przyjechała, aż ponad 400km by się przeszkolić). Po krótki posiłku odbyła się część praktyczna z p. Ewą – również kilka godzin razem ze ściąganiem, tworzeniem nowych pasm, itd. – aż w końcu wręczenie certyfikatu i zakup sprzętu.

Teraz mogę śmiało powiedzieć, że wprowadzam nową, świetną usługę zagęszczania i przedłużania włosów systemem ultradźwiękowym. Metoda ta wykorzystuje zjawisko „zimnej fuzji”, czyli na zimno bez przypalania włosów zgrzewarką. Poprzez emisję ultradźwięków formowane są płaskie, precyzyjne i mało widoczne łączenia. Zabieg jest przyjazny dla włosów i skóry głowy. Włosy, które możemy wybrać to 100% naturalne dziewicze, słowiańskie już przygotowane w różnych odcieniach (można je również farbować) lub europejskie grubsze strukturalnie.

Czas noszenia włosów to 2-4 miesięcy. Następnie wykonujemy korektę tj. podciągnięcie przygotowanych ponownie tych samych włosów. Średnia ilość korekt to 3-4 na tych samych włosach. Zaopatruje się w profesjonalnej hurtowni dzięki czemu otrzymujecie gwarancje na włosy. Zapraszam do niezobowiązującej konsultacji online i rezerwacji terminów.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.