O mnie

Cześć, jestem Natalia...

Oferuję usługi fryzjerskie w salonie fryzjerskim w Sosnowcu. W moim salonie fryzjerskim będziesz mogła zrelaksować się, a ja profesjonalnie zadbam o Twoje włosy.

Fryzjerstwo jest moją pasją, jest to temat niewyczerpany, w którym mogę się spełniać. Staram się być na bieżąco z trendami oraz nowymi technikami strzyżeń, koloryzacji, aby zaoferować Wam to co najlepsze. Cenie sobie jakość, dlatego z mojej strony mogę zagwarantować pełen profesjonalizm i wysokiej jakości produkty. 

Sama długo szukałam swojego fryzjera, nikt nie lubi być „sztuką” byle zrobić na szybko i jak najwięcej klientów obrobić w ciągu dnia. 

Jestem wymagająca dla siebie, słabe prace mnie nie satysfakcjonują. I nic mnie tak nie cieszy, jak zadowolenie klienta. Za każdym razem jest to dla mnie nagroda, która motywuje do podnoszenia kwalifikacji i poprzeczki.

Zapraszam do darmowej, nie zobowiązującej konsultacji online. Przygotuj swoje zdjęcia włosów, które najlepiej odzwierciedlają ich kolor oraz stan. Mile widziane fotki długości i odrostu w świetle dziennym. Zapraszam do fryzjera w Sosnowcu.